KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12353383
nr 1235 3383
Hjalmar Strååt
(1885-1971), Sverige
Oljemålning, Verso a verso, Fiskeläge, signerad. Olja på pannå, 27x37 cm
Kondition: lös pannå, tidigare limmad mot ram
måndag 18 februari 2019
kl 19:59:25
Hjalmar Strååt
Läs mer om Hjalmar Strååt